Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Kayıt sırasında isim ve soyisim ile doğum tarihini doğru olarak belirtmeyenlerin üyelikleri kabul edilmeyecekir

Kötü Günde

YazarMesaj
Beşiktaşlı
Kayıtlı Kullanıcı
Beşiktaşlı

Nereden : RicardoQuaresma

Kötü Günde Empty
MesajKonu: Kötü Günde   Kötü Günde EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 6:42 pm

Şu zor günlerde bazı duyguları anlatmak o kadar zordur ki sanırsınız okyanusta küçük bir midye kabuğu arıyorsunuz..biz yani BEŞİKTAŞLILAR kardeşlerim abilerim hep kötü günde olmadık mı takımımızın yanında?o iyi günde kötü günde bilekliğini boşuna mı taşıdık kolumuzda?şimdi herkes bişeyler söylüyor şöyle yönetim,böyle yönetim..bize düşen elbette BEŞİKTAŞIMIZIN menfaatlerini savunmak ama ölçüğü kaçırdığımızın farkına varsak artık?..biz bu takımdan umudumuzu kestikce,çizgi oyuncularımıza paso hakeret ettikçe o zaman yönetim suçludur bencede!!!lig tv nin yapmış olduğu çarşı belgeselinde abilerimizi dinlerken bile tüylerim diken diken oluyor.alen abi biz sevinmek için sevmedik takımımızı diyor..ya biz?yine alen abi bizim döneme rastlamış insanlar 15 YIL!!şampiyonluk yüzü görmediler ama sevgilerinden 1 gram bile eksilmiyorken bugünkü taraftarımız bu takımı hayli hayli sevmeli diyor..evet doğru diyor..daha geçen sene şampiyon olmadık mı?türkiye kupasını ezeli rakibimize 4 tane izmirin o güzel gecesinde çakıp almadık mı?yoksa hafıza kaybına mı uğradık?Ben ya BEŞİKTAŞLILIĞI yanlış biliyorum ya da BEŞİKTAŞLILIK KAVRAMINI çözemedim..medya maymunları üzerimize bu kadar çok geliyorken BARİ BİZ AŞKIMIZIN ÜZERİNE OYNANAN OYUNLARA göz yummayalım..bu takım hep eleştirildi.hep te eleştirilicek..ŞAMPİYON olduğumuzda BÜYÜK BAŞKAN! DİĞER ZAMANLARDA İSTİFA hiç kusura bakmasın kimse yok öle yama!!!ben kimsenin avukatı değilim ama İYİ GÜN TARAFTARIDA DEĞİLİM...

Kötü Günde
1 sayfadaki 1 sayfası