Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Kayıt sırasında isim ve soyisim ile doğum tarihini doğru olarak belirtmeyenlerin üyelikleri kabul edilmeyecekir

KartalCELL

YazarMesaj
Ahmet Ozan Tüzlen
Kayıtlı Kullanıcı
Ahmet Ozan Tüzlen

Nereden : Deplasman otobüsü

KartalCELL Empty
MesajKonu: KartalCELL   KartalCELL EmptyÇarş. Ekim 28, 2009 12:24 pm

Kartalcell, Beşiktaş yönetim kurulunun, kulübe yeni bir gelir kaynağı oluşturma düşüncesiyle hayata geçirdiği bir sanal GSM hizmetidir.

Dünyada yaygın örnekleri bulunan sanal operatörlük sistemini Türkiye'de de son olarak Beşiktaş ile hayata geçiren GSM altyapı sağlayıcısı Avea'dır. 12 ağustos 2009 Pazartesi günü İMKB'ye bilgi veren Beşiktaş Kulübü şu açıklamayı yaptı: "GSM hatları üzerinden telefon hattı satmak amacıyla, Beşiktaş İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ unvanlı ve 250.000 TL sermayeli bir anonim şirketi kurulmasına karar verilmiştir.". AVEA 1903'ün yerini almiştır.

Tarifeler, kampanyalar ve KartalCELL'e geçiş konusunda ayrıntılı bilgi için: http://www.kartalcell.com.tr/

Kartalcell'e geçmeyi düşünüyordum ama gittiğimde kontörlü hattın kontör yükelemdiğimde 3 aylık bir süre sonra otomatikman iptal olacağını.Yeni hat almamın daha iyi olacağını söylediler.Aldım, şimdilik problem yok.İnşallah problem çıkmaz.

KartalCELL
1 sayfadaki 1 sayfası